Fohow Oral Liquid skuteczny suplement w walce z wolnymi rodnikami

Fohow Oral Liquid skuteczny suplement w walce z wolnymi rodnikami

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Wolne rodniki (oksydanty) stanowią produkt uboczny procesów komórkowych, w których dochodzi do zużycia tlenu. Tym samym wolne rodniki stanowią normy efekt procesów komórkowych. Są one zużywane w kolejnych procesach, między innymi służą do regeneracji tkanek. Problematyczne są dopiero te sytuacje, w których oksydantów jest zbyt wiele. Ich nadmiar prowadzi bowiem do uszkodzenia struktur komórkowych poprzez destrukcję białek, lipidów i cukrów.

Czy w moim organizmie jest za dużo wolnych rodników?

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Trudno gołym okiem rozpoznać nadmiar wolnych rodników. Jednak indykatorem może tu być stan naszej skóry, a w szczególności występujące na niej:

  • przesuszenie,
  • stany zapalne o nieustalonej przyczynie,
  • utrata elastyczności,
  • brak jędrności,
  • zaczerwienienie,
  • nadmierna wrażliwość na dotyk i bodźce.

W przypadku, gdy obserwujemy u siebie jeden z powyższych objawów lub występuje ich kilka równocześnie a nie znajdujemy dla nich przyczyny, z dużym prawdopodobieństwem mamy do czynienia ze stresem oksydacyjnym. Nadmiar wolnych rodników nazywany jest stresem oksydacyjnym i polega na tym, że organizm nie jest w stanie zużyć wszystkich wolnych rodników. 

Fohow Oral Liquid – wsparcie w eliminacji wolnych rodników

Usunięcie nadmiaru wolnych rodników wymaga zastosowania tzw. antyoksydantów. zaliczamy do nich nie tylko substancje podawane do wewnątrz (suplementy, witaminy, żywność), ale również kremy. 

Fohow Oral Liquid to produkt, który jest bardzo skutecznym antyoksydantem a to za sprawą bogatej zawartości aktywnych biologicznie substancji o naturalnym pochodzeniu. W składzie tego suplementu znajdziemy cordyceps, wyciąg z lakownicy i twardziaka a także wyciąg z pędów bambusa. Każdy z tych składników osobno, jak i ich połączenie, ma silne działanie antyoksydacyjne. Efekty stosowania Fohow Oral Liquid na skórze dają się zaobserwować stosunkowo szybko – po około sześciu tygodniach skóra jest lepiej napięta, ma wyrównany koloryt, wycofuje się przesuszenie.

W świetle skarbów TMC należy wspomnieć też Perły Księżniczki.

Redakcja

Polecane:

Jak pielęgnować skórę na wyjazdach?

Jak pielęgnować skórę na wyjazdach?

Poznaj trzy podejścia w pielęgnacji skóry i znajdź najlepsze dla siebie

Poznaj trzy podejścia w pielęgnacji skóry i znajdź najlepsze dla siebie

Urolog – wszystko, co musisz wiedzieć przed wizytą

Urolog – wszystko, co musisz wiedzieć przed wizytą

Jak pozbyć się niedoskonałości na twarzy? Sprawdzone sposoby i składniki na zaskórniki

Jak pozbyć się niedoskonałości na twarzy? Sprawdzone sposoby i składniki na zaskórniki