
3szyby.pl
To miejsce ma w sobie ogromny urok i trudno przejść obok niego obojętnie. Każdy tekst jest napisany z dużym wyczuciem i pomysłem. Bardzo podoba mi się brak sztucznego tonu oraz naturalna komunikacja z odbiorcą. Czyta się to naprawdę lekko. Świetny blog.
