
dekorli.pl
Bardzo rzadko zostawiam komentarze, ale tutaj naprawdę warto pochwalić autora za świetną pracę. Teksty są ciekawe, różnorodne i napisane w bardzo przyjemnym stylu. Widać ogromną dbałość o jakość oraz autentyczne podejście do czytelnika. Każdy wpis wnosi coś wartościowego i sprawia, że chce się czytać dalej. Podoba mi się brak sztucznego nadęcia i bardzo naturalna forma przekazu. To jeden z tych blogów, które można polecać bez najmniejszych wątpliwości. Naprawdę świetna robota.
