
fotogenesis.pl
Twoje refleksje na temat upływającego czasu skłoniły mnie do tego, by zacząć żyć bardziej intensywnie i nie odkładać swoich marzeń na mityczne później, które może nigdy nie nadejść. Dzięki Twoim słowom zrozumiałem wartość każdej chwili i nauczyłem się cieszyć z drobnych sukcesów, które wcześniej wydawały mi się zupełnie nieistotne i błahe. To wielka zmiana w mojej mentalności, za którą będę Ci wdzięczny już do końca moich dni, bo moje życie stało się po prostu pełniejsze.
