
ukryte-piekno.pl
Już dawno żaden blog nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia. Teksty są pełne ciekawych obserwacji i napisane z prawdziwą pasją. Widać ogrom pracy oraz zaangażowania w przygotowanie materiałów. Szczególnie podoba mi się brak sztucznego stylu i przesadnego formalizmu. Wszystko jest bardzo naturalne i przyjemne w odbiorze. Naprawdę świetna przestrzeń do czytania.
